Koduaia Vegetaarium

Aiandusnõuanded, puud ja põõsad, lilled, aiakujundus, aiatehnika jm.

Koduaia Vegetaarium

PostitusPostitas Krutsky » Reede Apr 06, 2018 17:31

Ilmselt on väga vähe aednikke, kellel oleks nii suur kilemaja, kus jagub ruumi kõige jaoks, mida üks aiapidaja toimetamiseks vajab. Põhjus ei peitu seejuures mitte kilemaja suuruses, vaid pigem selle ebapraktilises nelinurkses proportsioonis.

Seepärast on suurepärane idee valmistada ise või meie käest tellida juba sellel kevadel Leonardo da Vinci kuppelkilemaja, kus on olemas mugav tööala taimedega toimetamiseks. See on aiapidajatele mõnus multiversum lõõgastumiseks hetkedel, kui päike juba soojendab, aga väljas puhub külm tuul. Miks mitte võiks ka Teie koduaias olla hea aura ja loodusliku interjööriga kuppel kilemaja?

Leonardo da Vinci kuppelkilemaja pakub paljuski inspiratsiooni ja lahendusi, kuidas kilealust interjööri saab kasutada väga praktilisena. Kutsume seda ehitist koduaia vegetaariumiks, kuhu igaüks saab kujundada enesele mõnusa ajaviite-, hobi-, töö- ja lõõgastumispaiga. Just sellise, kus aednikul on taimede keskel isegi söögi- ja kohvilaud huviliste vastuvõtuks. Sellise vegetaariumi proportsioon, valikuliselt sobiv pindala ja universaalsed tingimused võimaldavad ideaalselt luua ringikujulise multiversumi, milles on palju rohelust ja positiivset energiat.

Heade töötingimustega Leonardo da Vinci ringikujulises kuppelkilemajas saab mugavalt liikuda, seista ja istuda, samuti istutada taimi, neid harvendada ja vajadusel lõõgastuvalt puhata. Sellises vegetaariumis on võimalik luua mugav tööala, kus on olemas kõik käepärased ja vajalikud tööriistad/tarvikud vajalikeks toimetusteks.

Me aitame luua miljööd, kus on teistsugune kliima ja olustik kui avatud aiamaal. See tähendab seda, et aednikel on võimalik kasvatada erilisi soojust vajavaid taimi ja alustada palju varem hooaega kui meie kliima muidu võimaldaks.

Kui tavaliselt võtab kandilise kilemaja ehitus aega 3-4 päeva, siis meie kuppelkilemaja paigaldus võtab aega 6-7 tundi. Kui tavaliselt maksab Eestis ehedalt puidune kuppelkasvuhoone 2300-3000 EUR, siis Leonardo da Vinci kuppelkilemaja ehitus võimaldab aednikul märkimisväärselt säästa.

Kilemaja eelis statsionaarselt polükarbonaadist kaetud kasvuhoone ees on see, et talveperioodil saab kilemaja maa avatuna looduslikult külmuda/puhata. Kuna maa vajab looduslikku vihmavett ja lund, siis kilemaja puhul on kõik vajalikud mineraalid enne taimede istutamist seal olemas, mida aga pole aastaringselt kaetud kasvuhoones. Looduslikest mineraalidest aga sõltub otseselt taimekasvu kvaliteet ja saagi suurus.

Komplekti ei kuulu kattekile, kilevaliku teeb ostja ise, kilevahetus toimub igal kevadel. Koduaia Vegetaariumi karkassi montaaz ja paigaldus müüja poolt. Oksjoni pilt on illustratiivne, Koduaia Vegetaariumi detalilide laius on 7cm (pildil oleval karkassil 10cm), mis võimaldab maksimaalselt päikesele ligipääsu. Koduaia Vegetaariumi pindala on 19,6m2. Konstruktsiooni kõrgus 3m. Materjal: veekindel, immutatud paindvineer, 9mm.

Lisainfo:https://www.facebook.com/Koduaia-Vegetaarium-208820816375468/

Lisainfo:
koduaiavegetaarium@gmail.com
58737147
Krutsky
 
Postitusi: 1
Liitunud: Reede Apr 06, 2018 17:21

Mine Aiandus ja haljastus

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist