Kui korras on teie kodu?

Koristus ja puhastamine, koduturvalisus, juriidilised probleemid jm.

Kui korras on teie kodu?

PostitusPostitas boheem » Esmaspäev Dets 29, 2014 15:46

Kuna ise olen selline "boheem" ja pidevalt asjad laiali ja kraanikauss nõusid täis, siis võin öelda, et koristan u 2x kuus kui tean, et keegi külla tuleb. Oma kodu segadus mind ei häiri. Kuidas teil? Kas olen imelik, sest ei viitsi koristada?
boheem

Re: Kui korras on teie kodu?

PostitusPostitas Pesapunuja » Esmaspäev Dets 29, 2014 16:47

Ma ikka iga õhtu panen nõud masinasse ja pesema ja teen köögi korda. Üldiselt mind segadus häirib, aga lastega kodus olen õppinud mööda vaatama segadusest ja vahest koristamise asemel andnud aega iseendale. Siiski segadus häirib mind vähem kui mustus. Neil kahel on vahe. Pesemata põrandad ja haisev vannituba on kordades hullem kui põrandal laiali olevad mänguasjad.
Kasutaja avatar
Pesapunuja

PostitusPostitas EiYtle » Esmaspäev Dets 29, 2014 18:45

Ma olen täielik korrahull. Ma ei lahku kodust ilma, et oleks kõik asjad omale kohale pannud ja ma ei lähe magama enne kui kõik on puhas. Tegelikult on see kohati lausa haiglane. Aga segadus ärritab mind kohutavalt. Tavaliselt kui ma olen ärritunud või mures, siis parim ravi on koristamine - peale seda saan rahulikult raamatu taha end kerra kerida ja vähemalt mingi osa mu elust tundub sel hetkel "korras".
EiYtle

PostitusPostitas Hille » Esmaspäev Dets 29, 2014 19:56

Kui ma saaks, siis ma palkaks koristaja. Kohutavalt tüütu tegevus ja üldse ei meeldi. Aga kuna segadus ka ei meeldi, siis teen ja üritan tööd päevade peale ära jagada. Kokku koristan ehk u 20min päevas, aga ei saaks öelda, et mul väga segamini oleks. Samas mul pole lapsi ega koduloomi ka ja mees koristab ise enda järgi.
Hille

PostitusPostitas Külaline » Neljapäev Jaan 08, 2015 01:21

Koristan siis kui tuju tuleb ja kui kellelgi viriseda on selle üle, siis võtku ise kätte ja koristagu. Mina küll ei pea oma vaba aega alati tolmupühkimisele kulutama..
Külaline

PostitusPostitas faarigia » Teisipäev Veebr 17, 2015 10:16

Ma soovitaks mikrole oma koht lasta mööblifirmal teha - jätta kuskile vastavalt mikrolaineahju mõõtudele auk. Mikro ei pea ju ilmtingimata täielikult integreeritud olema?
We are the leading the world in providing best it certification and VCP550 prep solutions. Our incredible offers for nova and examsheets gedare accessible at Florida National University is very rare in IT world.
Viimati muutis faarigia, Esmaspäev Mär 02, 2015 14:26, muudetud 1 kord kokku.
faarigia

PostitusPostitas Külaline » Kolmapäev Veebr 18, 2015 18:51

Naine kodune ja koguaeg koristab. Iga päev on kodu selline, et võiks kohe külalisi vastu võtta.
Külaline

PostitusPostitas Külaline » Kolmapäev Sept 04, 2019 14:29

Minu kodu on väga ilus, kuna olen selle kujunduse ümber kujundanud, andes stiilse ilme.

Mine Koduabi

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist