Herbalife

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Herbalife

PostitusPostitas Eve » Pühapäev Juul 02, 2006 22:28

Ämm liitus Herbalife'ga ja nüüd on hirmus pahane, et meie pere seda tarvitada ei taha. Hakkas siis meie (lapsevanemate) teadmata minu 3 aastasele lapsele mingit kokteili andma. Kui selle ära keelasin, süüdistas, et ma ei hooli üldse oma lapse tervisest. Nüüd on mul valida, kas lasen lapsele Herbalife anda või on laps vanaemast ilma.
Kas Herbalife on tõesti nii tervist edendav asi, mida juba alates esimesest eluaastast lastele tuleks anda?
Eve

Re: Herbalife

PostitusPostitas liisbet » Pühapäev Juul 02, 2006 22:39

OO - EI !

MUUD selle/sellise sodi kohta küll öelda ei oska /ega - tahagi/.
/kolleegi kogemus aastast 1992/

----
ja sellise inimese, kes võõrast last "mürgitab" võid julgelt...

TÕSINE JUTUAJAMINE tuleb Sul maha pidada: esmalt ämma lapse, siis ämma endaga. ja RESOLUUTNE!

:)
liisbet

PostitusPostitas alma » Pühapäev Juul 02, 2006 23:22

Ei, ei ja veelkord ei!!! Kohe tahaks kuskile torni tippu hõikama ronida et kõik kuuleks.. NII väikesele lapsele sellist asja?? Kui ämm ise arvab et tahab selle firma tooteid mugida, andku minna. Täiskasvanud inime, ise teab mida näost sisse ajab ja milleks. Aga lastele neid nüüd kohe kindlasti mitte mingiks puhuks vaja pole. Täiskasvanudki on saanud küll maohaavu ja küll haiglaravile sattunud.. ka tuttavate kogemused. Kui Herbalife-usk pöördumatu, siis küll paraku laps seekord vanaemast ilma. Herbalife-ulludega ka kogemus kunagisest "noorusajast". Käisime sõbraga kord Keila linnas niisama matkamas ja kogu matka keeras metsa poole ka üks Herbalife-usku inime kes mõistagi ka majanduslikku kasu taga ajas. Nimelt sõber veidi kogukam, mis vaid voorus tema puhul ja siis see tegelane kleepus ta külge kut takjas ja seletas KUI alaväärne inime ta ikke seepärast oo... ja päästev ime vaid Herbalife näol ta ellu tuleb.. hirmus oli kõrvaltki kuulata.. õnneks sõbral tugev närvikava. Ja Herbalife jäi seekord ostmata. Ei ütleks et midagi seeläbi kaotatud oleks.. Aga võitis terve mõistus.
alma

PostitusPostitas kindlalt EI! » Teisipäev Juul 04, 2006 11:58

Ei mingit Herbalifet lapsele!

kindlalt EI!

PostitusPostitas keks » Laupäev Juul 15, 2006 10:58

No minu kogemused on jälle täiesti positiivsed ja see kokteil on küll üks maitsev ja toitev asi!Ja näiteks minu peres jälle apteegi sodi ei kasutata-kui on mingi külmetuse värk,ikka vaid Herbalife Rose OX-müts maha selle toote ees!
Ja ei tasu siin levitada kuulujutte,kui pole isiklikku kogemust!
keks

PostitusPostitas on halb kogemus » Laupäev Juul 15, 2006 11:03

Ei herbalifele!
on halb kogemus

PostitusPostitas keks » Esmaspäev Juul 17, 2006 10:34

Ei hakka vaidlema.Kes kaalupärast on söönud,saavad enamus kaalust alla aga hiljem oma pead lasevad vanas vaimus ja kõik tuleb tagasi ja pealegi veel.Aga see on iga vahendiga nii- kui ikka hiljem, peale kaalu normi saamist normaalselt liikuma ja toituma ei hakka- tuleb tagasi!
Tervise parandamise suhtes on see aga hea vahend küll!Endalgi kadusid aastaid olnud seljavalud ja närvilisus ja väiksel tüdrukul muutus väga kuiv nahk(kuhu tihti igasugu lööveid ja nakse tekkis ja lihtsalt tihti sügeles ja punetas)täiesti normaalseks.Ei pea enam päevas 2-3X kreemitama.Ja endal hakkaskõht ka korralikult iga päev läbi käima.
keks

PostitusPostitas Eve » Esmaspäev Juul 17, 2006 21:28

Küsimus polegi ju niivõrd selles, kas Herbalife on hea või mitte. Kui lapsel ei ole tervisehädasid, kas siis võiksid lapsevanemad ise otsustada, mida oma lapsele lisaks anda ja mida mitte.
Kodus on lapsel kõht täiesti korras, ämm aga räägib, et lapsel kogu aeg(!) kõht kinni ja valutab, mistõttu ta lapsele Herbalife manustabki. Minu juttu kõhuhädade puudumisest ta lihtsalt ei usu.
Eve

PostitusPostitas keks » Teisipäev Juul 18, 2006 14:40

Loomulikult on see ikka lapsevanema otsustada,kuidas ja millest ta laps toitub!Aga ämm las teeb seal vähe aega tööd,küll ta siis maha rahuneb- see ikka see alguse värk,et vot nüüd lähen maailma parandama.Las sööb ise ja aitab neid,kes seda talt küsima tulevad.
Ja kui lapsel ämma juures pidev kõhuhäda,siis võibolla on laps seal hoopis pidevas pinges ?Lastel on kõhuhädad just tihti hirmust,ebakindlusest või pingest.
keks

PostitusPostitas juta230 » Kolmapäev Juul 19, 2006 00:30

ei tea, mis moodi need herbalaifi agendid nii ära tehakse (kas hüpnotiseeritakse ?!?), et nad ise ka sellesse tõsimeeli usuvad ja veel solvuvad, kui sina seda tarbida ei taha. (ma pole oma rahakoti peale vihane!!!).

Sul saab selle ämmaga Herbalaifi teemal raske olema ja ma ei oska sulle mingit nõu anda, peale selle, et vaata et sa ise herbalaifi agendiks ei hakka (sest seda võimalust hakkab ta sulle kindlasti pakkuma). Mina sain niimoodi ühest sõbrast vihavaenlase...
juta230

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline