Puidust töötasapind

Mööbli valik, kodutekstiilid jne

Puidust töötasapind

PostitusPostitas Amanda » Reede Juul 22, 2011 22:47

Tere! Palun veidi abi kogemustega inimestelt. plaanis köögitasapind välja vahetada. Tahaks puitu, või siis liimpuitu või mis need on. Uurisin netist, foorumitest hooldamise ja muu kohta. Pakkujaid on ka palju ja hinnad seinast seina. Tundub et kvaliteet ka.

Kas oskate soovitada, kellel endil kogemus. Kust olete ostnud, mis hinnaklass oli ja kuidas rahul olete. Ja mis puiduga tegu on. Osad kiidavad tamme, osad ütlevad, et see liiga poorne. Ja kas keegi on ostnud näiteks K-Rautakeskost või Bauhausist? Mul üks tuttav ostis ja rahul, tahaks teada kuidas teiste kogemused.

Tänan ette kõiki , kes raatsivad kogemusi jagada.
Amanda

Re: Puidust töötasapind

PostitusPostitas Amanda » Reede Juul 22, 2011 23:38

Avastasin, et olen jaanuaris sama teemat juba käsitlenud. Niipalju on nüüd muutunud, et tõenäoliselt on hinnaklassid enam vähem samad nii et otsustasime siiski selle naturaalpuidu juurde jääda. Aga kogemustega inimeste vastuseid eelmistele küsimustele ootan tänuga endiselt.
Ja Bauhausi kiikan ka...
Amanda

PostitusPostitas Dii. » Esmaspäev Juul 25, 2011 19:40

Minule puit on meeldinud, on olnud tamm kahes eelmises kodus ja ilmselt oma uues kodus teen jälle tammest, ainsa vahega, et lihtsalt õlitamise asemel kasutan õlivaha. Kergem hooldada.
Kivi pole sobinud mulle minu rahmeldamise tõttu :), ma lihtsalt suudan nõusid kivitasapinnal ära lõhkuda.
Dii.

PostitusPostitas veridon » Neljapäev Mai 09, 2019 17:36

veridon

Mine Mööbel ja tekstiilid

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline