Millised on parimad koduõmblusmasinad (meistri näpunäited)

Käsitöönõuanded, -materjalid jm.

Re: Millised on parimad koduõmblusmasinad(Meistri näpunäited))

PostitusPostitas Mafalda » Reede Mai 09, 2014 19:48

Mulle kingiti Textima Altima kolme niidiline overlokk. Kuid masin on seisnud aasta jagu. Küsiks kas keegi teab kust saaks sellele masinale juhendit?
Niidistamiseks ja hooldamiseks.
Mafalda

PostitusPostitas Trinja » Kolmapäev Mai 14, 2014 10:14

Ostsin ära Janome 423S, VÄGA RAHUL. Nüüd jäi silma Janome 1200D aga kas on mõistlik osta masinat kus on nii-öelda mitu ühes? Väga läheks vaja katteõmblusi ja samas saaks ka oma vana overlocki puhkama saata, 1200D teeb ju selle töö ka ära. Või oleks nutikam osta juurde ainult kattemasin ja siis tulevikus ka overlock välja vahetada. Palun andke selle masina kohta nõu, kas ta on oma hinda väärt? Olen päris suur koduõmbleja.
Trinja

PostitusPostitas master » Kolmapäev Mai 14, 2014 16:00

Tere Trinja

Kui oleksite hobiõmbleja ja materiaalselt hüval tasemel,siis oleks Janome 1200D tõesti hea valik.Kui aga tegelete asjaga juba igapäevaselt,siis oleks mõistlikum valida masin kindla operatsiooni tarbeks.Miks see on nii-sellest olen eespool juba pikalt laialt kirjutanud.Jäävad ära igasugused eraldi niidistamised,pingete reguleerimised ja muu.Janome 1200D on väga vinge pill ja kahtlemata kvaliteetne kraam,kuid profitööks hakkavad hiljem Teid paljud asjad häirima.

Tervitades master
master

PostitusPostitas master » Kolmapäev Mai 14, 2014 16:11

[quote=Mafalda]
Mulle kingiti Textima Altima kolme niidiline overlokk. Kuid masin on seisnud aasta jagu. Küsiks kas keegi teab kust saaks sellele masinale juhendit?
Niidistamiseks ja hooldamiseks.[/quote]

Tere MafaldaB)

Raamatukogudes võib leida seda juhendit kindlasti.Selle overloki kohta on kirjandus täiesti olemas.Vist oli ta vene keelne kui veel mäletan.Omalgi see täitsa olemas kusagil.Pruunikas brozüür overloki klass-8509 pildiga.Kui Teil on aga klass-8515,Siis juhend peaks olema kusagil netis saksa keeles.

master
master

Re: Millised on parimad kodu

PostitusPostitas kuusakoski » Teisipäev Mai 20, 2014 15:13

Tervitus kõigile masterilt.

Juba kasutajanimigi on teine-vanaraud ehk kuusakoski-endisega enam foorumeid vaadata ei luba,postitustest rääkimata.Loodan,et olen suutnud paljudele nende aastatega abiks olla.
Kõike kaunist kõigile ja ilusat suve.

master alias kuusakoski.
Viimati muutis kuusakoski, Kolmapäev Mai 21, 2014 12:55, muudetud 2 korda kokku.
kuusakoski

PostitusPostitas Postimees » Teisipäev Mai 20, 2014 18:26

kuusakoski kirjutas:Tervitus kõigile masterilt.

...Juba kasutajanimigi on teine-vanaraud ehk kuusakoski-endisega enam foorumeid vaadata ei luba,postitustest rääkimata.Loodan,et olen suutnud paljudele nende aastatega abiks olla. ...

Suur tänu tehnilisele tõrkele viitamast!

Võimalusel palun proovi uuesti oma eelmise kasutajaga sisse logida. Nüüd peaks töötama.

Lahedat kevadet soovides,
Kasutaja avatar
Postimees
Saidi administraator

PostitusPostitas uueke » Neljapäev Juun 12, 2014 22:53

Küsin Masterilt (Kuusakoskilt) nõu, kumba masinat osta. Olen vaadanud kahte varianti. Brotherit http://www.euronics.ee/t/49582/omblus-j ... other/nv35 ja Husqvarnat http://www.ruffler.ee/omblusmasin--eden ... masinad/2/.
uueke

PostitusPostitas master » Reede Juun 13, 2014 12:18

Tere uueke!

Kui olete raha peale tõsiselt vihane,siis sobiksid need masinad küll.Selliste summade eest on võimalik osta juba proffimasinaid.
Valige omale midagi veimexist http://www.veimex.ee/ Hinnad soodsamad ja kaup tasemel.

Tervitades master
master

PostitusPostitas uueke » Laupäev Juun 14, 2014 07:16

Tänan, aga meie linnas pole rohkem vist valikuid. Aga lähen uuele ringile ja uurin edasi. Tahaks Janomed küll, aga ühtegi masinat, mida kohe saaks koju tuua, ei leidnud :-(.
uueke

PostitusPostitas master » Laupäev Juun 14, 2014 11:26

Tere uueke

Veimex saadab masina Teile postiga lausa koju kui teate täpselt mida soovite.

master
master

Mine Käsitöö

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist