Hemoglobiin

Tervise ja moe nõuanded, haigused, ravi jm.

Re: hemoglobiin

PostitusPostitas Pambuke » Pühapäev Nov 09, 2008 21:37

njaa see hemoglobiin on jama asi. ise olen 22 ja kuna väsimused ja muud jamad kimbutasid(eelkõige oksendamine) siis sai minna arsti juurde. tehti vereproov ja voilaa hemoglobiin on 6. väga vahva :) rauatablette olen söönud nii retseptiga kui ilma ja niikui esimese tbl sisse võtan oksendan välja. seega kuna muud asjad ei aita siis nüüd perearst saatis mu hematoloogi juurde. sinna järjekord aga eks vaatab mis saama hakkab.
Pambuke

PostitusPostitas B. » Esmaspäev Mär 30, 2009 16:09

kui muu ei aita ja tablette ei kannata, võib proovida rauapreparaate vedelal kujul, need teevad enesetundega vähem pahandust ja ei taha kohe tagasi välja ka põeneda.
B.

PostitusPostitas liisbet » Reede Apr 17, 2009 21:03

http://www.kodutohter.ee/arhiiv/200612/main3.html
http://www.tervispluss.ee/artikkel.php?id=6298
Vedelal kujul [b]Ferromax tonic[/b]. Minu jaoks jäi ülalnimet preparaat lahjaks; aga eakamale inimesele peaks hästi sobima. Söögu ka musti sõstraid - nii toorelt kui keedisena.
Olen raseduse ajal joonud liitritena [b]granaatõunamahla[/b] (seda ehtsat ikka - nõukaajal; praegu müügilolevat ei oska kommenteerida - kogemused puuduvad) >> hemogl oli selle mõjul - 90ndate algul, laes mis mühin; aga samavõrd kiiresti ka madalal, kui tarvit lõpetasin.
Teise ja kolmanda raseduse ajal läksin arsti ettekirjutusel [color=#FF0000]Retafer[/color]ile üle (oli vist retseptiravimina). Oksendasin neid välja. Algul, Hiljem sain asjale pihta - hakkasin neid manustama koos toiduga.
Praegugi ei saa ilma rauata. Iga päev üks gerimax; ja - jaksan nii pikki tööpäevi, kui trenni 2-4x nädalas, kui ka kõrgkooli kaugõpet välja vedada; ja energiat jääb veel ülegi.
mde. gerimaxi võtan sisse vahetult enne und - uinun enne, kui hakkab iiveldama ajama....

jätsin liha ja peedi jms märkimata - nendest palju räägitud...
liisbet

PostitusPostitas foksi » Laupäev Apr 18, 2009 16:33

Tänaseks on niipalju selgunud, et ei piiisanud tabletiravist suhkrutõvega vaid jõudis kätte insuliini süs´yide aeg.Ja kohe tõusis ka hemoglobiin.Tänud vastajatele.
foksi

PostitusPostitas Pambuke » Teisipäev Apr 21, 2009 17:21

mul endiselt hgb madal. suukaudselt ei kannata miskit manustada. kõik tuleb välja. nüüd siis tilgutatakse venoferi ehk vedelat rauda veenikaudu.
Pambuke

Re: Hemoglobiin

PostitusPostitas veridon » Kolmapäev Mai 01, 2019 12:03

veridon

Mine Tervis ja ilu

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline