ja loodame, et sind siin rohkem ei n

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

ja loodame, et sind siin rohkem ei näe

PostitusPostitas liisbet » Neljapäev Okt 22, 2009 13:08

seda loodan ma ka ise.

olen alati vaheda ytlemisega olnud. võib-olla ka kellegi tundeid valusalt riivanud. pahatahtlikult aga - haruharva. ja viimasel ajal vähestki üha vähem. et iga solvumine/haigetsaamine vastuvõtjas eneses kinni olnud, siis - see ole enam minu viga. ja pmst vabandama ma ei peaks.

[i]Postitanud: käbi - 22. oktoober, 2009 01:57
sa oled liisbet minu jaoks inimene , keda ma iial oma elus kohata ei tahaks.madu, uss, koer, kes klähhvib.omamata identidentiii, võimeline punuma intriige, mida meie sugused läbi ei hammusta.go to hell.kui avaliikustaks lõpuks millega sa hakkama said, siis mina sinu asemel tõmbaks kus kurat.[/i]

sellegipoolest
ja tõepoolest

minupoolt
[b]head aega[/b]

targem annab järele

mina annan
liisbet

Re: ja loodame, et sind siin rohkem ei näe

PostitusPostitas käbi » Neljapäev Okt 22, 2009 13:26

sinu viga ongi see, et sa ei tunnista oma viga
käbi

PostitusPostitas käbi » Neljapäev Okt 22, 2009 13:30

head aega minu poolt, on see foorum pajlu rahulikum peale sinu lahkumist ja loodame, et lahkud lõplikult. miks, mind paneb mõtlema üks asi, et, enne sinu tulekut Alma kallale keegi asus? sa ilmselt oled tõsise hälbega. Sulle pakub rõõmu, kui sa saad inimesed maatasa teha, haige.
käbi

Re: ja loodame, et mind siin rohkem ei näe

PostitusPostitas alma » Neljapäev Okt 22, 2009 22:10

Vabandust, aga ärge te mitte lootkegi.

Võtaks teema kokku, et parem vähem kui rohkem.

Riputan siia lingi, mille mõte (seletan püüdlikult, et mida alma öelda tahab) on - iga inimene tahab olla KEEGI. Oma väikese maailma valitseja. Et temast peetaks tema arusaamade järgi lugu. Igas inimsuhtes, peresuhetes, sõpruses, tööalastes asjades jne. Inimene, keda võib usaldada, on teise inimese jaoks tema maailma valitseja. Ma usun, et iga inimene on kokku puutunud sellega, mida tähendab usalduse reetmine, tunnetega mängimine, see lugu räägibki sellisest pettumusest. Kui inimesele on antud võimalus olla teise inimese jaoks Kogu Maailma Valitseja, aga ta ei oska seda hinnata. Või on see võimalus antud kuskilt kõrgemalt. Valikud elus, niiöelda "uksed", nende kasutamine või kasutamata jätmine, sageli tahtmatult eksimine... hingepiinad... sõltuvused... See ei ole suunatud kellegi pihta siit foorumist, lihtsalt elutõde. Olematuid mõtteid palun mitte otsida.

http://www.youtube.com/watch?v=tbPA58xJI24
alma

PostitusPostitas käbi » Neljapäev Okt 22, 2009 23:18

ma ütlen, et no nagu hullumaja puhvet:D
käbi

PostitusPostitas juta230 » Reede Okt 23, 2009 00:12

Issake, ma juba korraks mõtlesin, et uus pilvekese-sündroom on lõkkele löönud, aga lugesin seda alko- teemat...

Minul pole halba öelda kummalegi osapoolele ja seega oman arvamust, et musta pesu pesemine oleks võinud jääda privaatsõnumite tasemele. Ma ei viitsinud isegi nii palju lugeda, kas jutt lõpuks ka loputusrežiimile jõudis8-).
juta230

PostitusPostitas ha ha haa » Reede Okt 23, 2009 20:50

Ja-jahh! Mina mõtlesin ka alguses, et Pilveke on välja ilmunud :D Ise imestasin veel, et miks ta vales kohas on 8-) Sain jälle üle hulga aja naerda, kui alko-teemat lugesin... Tule taevas appi :D Mõni ainult väljamõeldud maailmas virtuaalelu elabki. Nii võiks ennast selle peale isegi ära tappa, kui kõike liiga tõsiselt võtta.

Siin hoopis aetakse suure kisaga valget varest karjast minema :D

Mõnele meeldib avalikult pesu pesta. Vanasti pesid külanaised kõik koos jõe ääres. Vist isegi lauldi üheskoos 8-) Kaua seda linnaelu ikka olnud, kõik vanad tavad mälus kuskil alles. Eks ka musta pesu avalik pesemine sellest tuleb. Poriloopimine ka. Poliitika puha sellele ehitatud.
ha ha haa

PostitusPostitas ha ha haa 2 » Reede Okt 23, 2009 21:26

Ei m2rganud kohe kirjutada, et see AA lugu hakkas miskist kohast [url=http://et.wikipedia.org/wiki/Paranoiline_luul]PARANOILISEKS[/url] kiskuma. (Link on s6na sees). See on t6sine asi, sest see on haigus, millega tuleb kohe arsti juurde minna, sest kui see suveneb, siis enam ei ravi välja. Mina ei oska paremini seletada, aga see pidi miskitmoodi aju keemiaga seotud olema. N2rviretseptorite otste vahel k2ib vist selline s2de, mis impulsi teisele retseptorile ule annab. Kui sellist m6tete liikumist ei ole, siis v6ivad m6tted kinnistuda ja niimoodi inimene j22bki oma m6tetesse kinni ja l6puks hakkab ka ise uskuma seda, mille v2lja m6tles v6i mis talle tundub, et teised temast m6tlevad. See ongi paranoia.

Ma panin nuud teemast vist ikka k6vasti m88da, aga vist natuke ikka ei pannud ka. Aga arstiga v6iks ikka r22kida. Internetisuhtlus on hea, aga v2ljaspool seda on ka elu. Palju ilusam kui see elu siin.
ha ha haa 2

PostitusPostitas k l-mata » Reede Okt 23, 2009 21:40

Enamuse vaimsete, ee haiguste oluliseks tunnuseks on sundmõtted - et kõik kiusavad, väimees tahab mind myrgitada, lapsed varastavad paljaks jne. Ka, et siin foorumis on kõik nii vastikud, vastikud!
Sundmõtted on aju närviretseptorite vms toimimishäire.
Lugupidamisega, vana hull
k l-mata

PostitusPostitas alma » Reede Okt 23, 2009 22:44

ha ha haa kirjutas: "Mõni ainult väljamõeldud maailmas virtuaalelu elabki."

Mitte et mõni elab väljamõeldud maailmas, vaid et enamus inimesi elab väljamõeldud maailmas. Enda väärtushinnangute ja arusaamade järgi oma elukeskkonda luuaksegi. Keegi ei aja siit foorumist kedagi ära. Mingid väljaütlemised on pikema ajaloo põhjustatud, ju siis on olnud solvumisi ja arusaamatusi. Ja osapooled peaksid üksteist juba niipalju tundma, et teada - sellised ütlemised ei ole alati päris tõsiselt võetavad. Mingi seltskond nimelt suhtleb siin juba aastaid. Kõik eri taustaga inimesed ja ilmselt saavad üksteise kirjutatust erinevalt aru. ( Mitte muidugi sellest mida liisbet tsiteeris, aga...). Seda julgen ma täie tõsidusega öelda, et käbi on väga heasüdamlik inimene. See mis mõnikord öeldud saab, seda ei pea traagikana võtma. Päris tõsiselt. Sa ha ha haa ära seda enesetapu juttu seal väga palju aja. Võid mu väga vihale ajada. Kui ma nüüd midagi valesti aru ei saanud. Kui sain, siis on see minu "väljamõeldud maailm" ja las ta olla.

Kus see vaimse tervise piir jookseb, on väga keeruline ja tundlik teema. Haiget ei taha keegi saada. Miks vahel üksteisele haiget tehakse... erinevad arusaamad, võimujanu, kunagine solvang, armukadedus, pettumused, petmised, ja kõige sagedasem mure, omavahel asjade klaarimata jätmine ehk siis lõpuni mitte selgitamine, miks miski toimub... Kunagi läbielatud pettumused hakkavad ennast inimese elus "taastootma", ehk siis mingeid eluolukordi tõlgendab inimene enda jaoks läbi selle, mida ta kunagi haigetsaamisena läbi on elanud. Eeldades et uus olukord, mis tundub samasugune, toob kindlasti kaasa uue haigetsaamise. See ongi see mõttemustrite muutmine, millest kaarnake kunagi kirjutas, et tuleb olukordi mingi teise kandi pealt vaadata. Ja mitte võtta kõike nii isiklikult, nii ei saa elada.

Avalik pesu pesemine või omavahel suhtlemine, kus seegi piir jookseb... oma eludest me siin ju kirjutamegi. Mingis mõttes üks pesupesu kõik.

Ja liisbet, ära jama. Tule nüüd ilusti tagasi. Ma juba aastaid räägin, et Sa võiksid vahel kirjutada.
alma

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline