Kuidas leidsite tee

Peresuhted, lapsed, rasedus ja sünnitus, tähtpäevad jm.

Re: Kuidas leidsite tee öko eluni vol 2

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Aug 24, 2009 21:21

I am sorri 8-).
alma

PostitusPostitas liisbet » Esmaspäev Aug 24, 2009 21:25

kes vana asja...
liisbet

PostitusPostitas alma » Esmaspäev Aug 24, 2009 23:09

... meelde tuletab, sellel on tore meenutada, et olid ajad, olid majad, olid inimesed ja kõik ja puha ja...

Aeeeeeeg kaooooob rõõõõõmuuuud jääääääävaaaaad.....

Ainult sellest ei saa ma aru, miks ma leidsin sellise tee öko eluni, et mu maja ikka veel valmis pole. Aga väga ökoloogiline on kõik. Värske õhk ja puha. Külmaga säilib kauem ja...
alma

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Aug 25, 2009 08:55

ära põe, Alma, see on nagu Talinna linn, mis kunagi valmis ei saa.ausalt, me oleme ka samas seisus, muudkui ehitad ja pahteldad, aga ikka on vaja midagi teha.Trumm kunagi ütles, et peaasi, et ise rahul oled ja ma olen ka selle suhtumise võtnud. mõni mõis, kui matusteks valmis ei saa:D
käbi

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Aug 25, 2009 10:17

jajah, trummil ka kõik pooleli endiselt, aga rahul. a noh... tegelt on mul nüüd veeeel natuke uuem suhtumine ka. teate ju seda, septembrikuus kõik-kõik on uus... ja pea see septembergi käes pole.. nojah, et siis selline lähenemine, et inimesel peab elus ju miski hobi olema. ja eesmärk. ja looming. noh, et hoida vaimu ja füüsist toonuses. ja üleüldse. ja kui seda majaehitust võtta kui hobi või loomingut .... teha siis ja niipalju, kui tahad. mõnuga. noh, natsa ikka pingutad ka vahest, muidu lähed kah loiuks kätte. nagu spordiga noh. et nõnda on tegelt täitsa huvitav, ma ütleks. vahel ajab küll natuke torisema, kui ntx parasjagu on kõnniteekivi panek pooleli ja pead linnakingadega uksest autoni üle liivavälja kõndima.... a pole hullu, kui autoni jõuad, siis saab ju liiva kingadest välja kallata B)-

ja siis ma veel mõtsin, et mis see point on, kui saada kõik kiirelt ja võõra tööjõuga valmis... et mis ma siis õhtuti teen- vahin telekat vä? :D. eks see ole muidugi ülihea vahend aja surnukslöömiseks... ainult ma ei ole veel aru saanud, kus selle asja mõte on. seega ma eelistan elada enda elu, mitte seda võõraste oma sealt telepurgist :)

ja siis ma veel mõtlesin, et see kõnniteekivi panek.. et sel ajal pole hantleid vajagi... et vehid aga oma kividega ringi ja puha :)

a näedsa, alma mu küsimustele majaehituse edenemise kohta ka ikka lõpuks kaudselt vastand :P.
trumm

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Aug 25, 2009 11:30

ic, ja mõtle millise raha jõusaali pealt kokku hoiab.vehid pahteldada ja pole kuhugi vaja sõita, bensiini raisata:) nagu öko lausa.
käbi

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Aug 25, 2009 11:42

aga trenn onju ju teatud mõttes siuke aseaine, mis kompenseerib seda, et tänapäeva inimene parimal juhul teeb lihtsalt ühekülgseid liigutusi ja halvemal juhul lihtsalt (pardon my french) persetab oma päeva maha. ei mingit jooksmist mööda metsi, mägesid ja aasa ega endale toidu küttimist :D. seega kui saad miski tööga vajaliku aeroobse koormuse kätte, on ju igati tervitatav. ja öko.
trumm

PostitusPostitas toshi suzume » Teisipäev Aug 25, 2009 11:52

oijah ... aegu ammuseid.
see teema vist oligi esmase mutatsiooni päästik ...

nüüd kohe tuleb mõni ortodoks, kes räägib, et foorumis peaks ainult asjalikke küsimusi esitama ning neile asjalikult vastama. ja et eriti viimasel ajal on läbuks läinud. olgu sellele ortodoksile see teema vanade aegade uurimiseks. "läbu" on sootuks ära kadunud sellest foorumist.

aga jah - maja, mis sissekolides on täiesti valmis, on piiratud fantaasia ja mõttemaailma tagajärg. nendest majadest kolitakse peagi välja ja/või ehitatakse ümber.
toshi suzume

PostitusPostitas trumm » Teisipäev Aug 25, 2009 12:09

või elatakse rahulikult sees. kes trendikalt, kes mõttelagedalt, kes ökoloogiliselt (no ümberhitus on ju keskkonnale koormav)
trumm

PostitusPostitas alma » Teisipäev Aug 25, 2009 13:26

Mul on üks küsimus.....
alma

Mine Perekond

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline