Kassi küüned

Koerad, kassid, närilised ja muud lemmikud

Re: kassi küüned

PostitusPostitas käbi » Pühapäev Dets 27, 2009 23:31

ja jahh, ta meil ikka tubane. käib suvel katusel, muru ta vihkab, siis käib naljakalt jalad harkis kui ökokassiks käsitakse.aga need küüned nüüd nii pikad ka pole ja kuna ma pole neid tal kunagi lõiganud, siis äkki pärast hakkab nagu Alma kass tegema, vihastab.
käbi

PostitusPostitas keks » Esmaspäev Dets 28, 2009 11:13

Kui sa titest saati pole harjutanud, ega siis vist ei tule lõikamisest miskit välja.Seda peab ka saama vaikselt rahulikult teha, kui kass magab või on muidu lõõgastunud olekus. Vägisi sa teda kinni juba ei hoia!
Mul on kodus 2 kassi- üks neist väge täis hiirte ja lindude nuhtlus , kes on nii väljas kui toas ja temal ma ka ei lõika. Teine aga on selline suviste pühapäevade õuepatseerija ja temal saab ikka aegajalt nokitsetud. Juba seetõttu, et ta küüned on meeletult pikad ja võimsad.Tõu omapära.
Ja ega lõikamine iseenesest mööbli kraapimist lõpeta, ikka pritsiga pead väheke tööd tegema.:P
keks

PostitusPostitas Dii. » Esmaspäev Dets 28, 2009 19:56

Igal juhul ma soovitaks sul Käps hankida peletusainet. Kui Tallinnas kooberdad lähiajal siis võiksin sulle oma pera ära anda. Minu kassil toimis. Muidu igati tubli ja tark poiss kasutab oma kraapimispuud, aga hiljuti tõime vana tugitooli koju ja selle seljatugi läks kohe käiku, samas pole ta kunagi muud mööblit ja kardinaid puutunud. Peletusaine ja nähvakas ja kuri "ei" tegid töö ära. Nüüd saab viia tooli ümberköitmisele.

Ja lõika ikka ära, siis kraabib kass veidi vähem.
ja ikka kiida kui õiges kohas kraabib.
Mul kass jookseb mitu korda siis kui me näeme kraapima, see nagu ongi tema mingi esinemise teema. Mina kiidan ja kass traksib veel agaramat.

Aga see närimine.... no mul on siiralt hea meel et ainult minu kass imelikke asju ei näri. :) Täiesti kontrollimatu, kass närib ära kõik paelad, nöörid, juuksekummid. Ja mitte miski ei aita. Aeg ajalt närib kuivatatud kala, aga ma pole leidnud mitte midagi muud kassile närimiseks.
Dii.

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Dets 29, 2009 16:04

No ettevaatlikult tegime ühe käpa ära, sest ma tõesti ei taha, et ta mõtleks nagu ahistatkse teda.Läks rahulikult.Kui sa Dii seda linaõliga värki mõtled, siis see oleks paras tarbijakaitsesse anda, mul on see spray olemas.
Meil üleval üks uus vaip ja just selle vastu nagu hirmus huvi. Minu arust ta nüüd magab päevad läbi, et öösel pätti saaks teha.Õnneliku näoga siis hommikul vaatab mind, et tegin ära. Frukt täiega.See vaip läheb nagunii maha kandmisele, sest ta on seal kõik nii ära rikkunud, et jube.Peale seda ta kaasa surma tekkisid sellised asjad, ennem oli nii viisakas ja normaalne.See küülikuga kooselu ka ei sobinud meie hingeelule hästi ja nüüd ta kohe täiega sigatseb.
Eedi on ka ju siiam?Ju siis on neil ikka emapiimaga antud sellised asjad.Selle voodilinade närimise suhtes olen ma lootuse kaotanud, lihtsalt ostan uusi ja mees küsib, et kuidas meil need nii kuluvad? No kuluvad lihtsalt. Mügri ja Toshi nüüd raudselt lähevad oma pesuvarusid üle vaatama, et kas neid ka nii petetakse kodus:D
käbi

PostitusPostitas Dii. » Teisipäev Dets 29, 2009 17:18

Jaa minu Eedik siiami näoga ilus poiss.
Ja tundub et iseloomu ka palju kaasa saanud.
Neil on seltsivajadus ikka meeletult suur ja lisaks vaja tegeleda. Minu arvates on nad tükk maad inteligentsemad kui tavaliselt kassid ja nende ajule peab tööd andma. Siiani päästis sind teine kass.

Hakkad ka kassiga iga õhtu ja hommik peitust mängima nagu mina :)

Kui tüübil on igav siis koju jõudes on ta kõik mu riided sahtlitest välja kakkunud põrandale hunnikusse, ära närinud kogu paberikraami mis kätte saab. Ära söönud mu juuksekummid, kingpaelad jms. Ära lõhkunud küünlaalused, neid on eriti tore käpaga maha lükata ja vaadata mis edasi saab .... jne
Õnneks muutub ta järjest rahulikumaks ja magab enamuse päevast ja ööst.
Aga siiamitest, kas teil ka jubedad soojaarmastajad? Minu oma magab päeval kui ööl teki all. Ja juba pepsid toiduga? Kusjuures Eedu nüuab cillikastet, kui ma sest midagi teen. Üldse on tüüp jube peene maitsega, sobivad puhastatud krevetid, värske kanafilee, sinihallitusjuust, jäätis, jogurt ja cillikaste. ma ei tea kas mul ikka on kodus kass :D
Dii.

PostitusPostitas Merily » Teisipäev Dets 29, 2009 22:27

Viimasele- kusjuures on tõesti soojaarmastajad.Meie oma magab ka paksu teki all. Ma ei saa aru kust see hapnik võetakse.
Merily

PostitusPostitas keks » Kolmapäev Dets 30, 2009 10:53

Ega vist muud üle jää, kui talle uus seltsiline ikka vaadata! (:P)
Aga selle öise sigatsemise kohta- me ei saanud ennem rahu, kui kassid said ööseks meist eraldi ruumi kinni pandud.Algul olid köögis kinni aga ameeriklane, sindrinahk, õppis selgeks kuidas see uks lahti saada. Teine siis ootas rahulikult ukse all niikaua kuni ameeriklane laualt ukselingile kaugushüppeid tegi ja õnneks läks.
Nüüd on nad keldrikorrusel kahe ukse taga ja uksed käivad sissepoole, nii, et avamiskatsed on lõppenud ja paistab, et nad on sellise elukorraldusega täiesti harjunud. Mõni õhtu ennem magamaminekut piisab, kui ütlen, et nüüd marss alla! ja üks neis täitsa lähebki ise, teine tuleb ikka üle uksepakku aidata.
Vähemalt ööuni on kõigil rahulik ja hommikul pole esimese asjana vaja kahjusid üle vaadata.
keks

PostitusPostitas Kairo » Kolmapäev Jaan 06, 2010 02:15

Alma, ma pole kaua aega nii palju naernud kui sinu teksti lugedes(:P)
Meie Baba ei kaku toole ega mööblit, aga erilist kaiffi pakuvad köik meie afgaani ja pärsia vaibad. Yhe on ta endale anastanud ja teinekord tundub, et selle kraapimine on mingitsorti meeleavaldus - joostakse galopiga oma matile ja siis kakutakse nii, et löngad ainult lendavad. Köige krooniks kölab sygav ja pahaendeline 'vaoooo'. Ma ostsin kohalikust loomapoest mingi kassipeletuskeemia (Repel all), mida olen elutoa vaibale pritsinud. Löhn on nähtavasti vastik, kuna kass kardab isegi paljast pudelit.
Kass kipub kraapima kyyntelöikamisest hoolimata.
Kairo

PostitusPostitas kiisu » Neljapäev Jaan 07, 2010 14:03

Ega küünte lõikamine jah kratsimist ei lõpeta, aga kahjud lihtsalt väiksemad ja meie oma ka tuleb suure kapakuga oma vaibale ja kukub seda siis kratsima, ise üliõnnelik. Õnneks mujale ta ei ole kratsima läinud.
kiisu

PostitusPostitas käbi » Teisipäev Jaan 12, 2010 22:53

Dii, hull soojaarmastaja on meil ja ka ülejäänud iseloomujooned sobivad meie oma iseloomustamiseks;)
Ei aidanud see küünte lõikamine, laseb nagu pöörane tagumik püsti mööda ülemist korrust ringi ja kus kukub siis äkki kaapima, nagu metslane. Ta näeb nagu Härra Nilsson välja kui hoog peale tuleb. Kargab koha pealt õhku, uriseb, siis paneb oma nähtamatute vaenlaste eest jooksu ja varjub, vahest ründab mingeid meile mitte nähtavaid olendeid Äkki on tal mingi psüühhiline veateade hoopis?
Lisan igaksjuhuks, et marutaudi süst on tehtud :D
käbi

Mine Lemmikloomad

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline